VESTI PK „NOVI SAD“

Prvenstvo Evrope 2024. u Beogradu.

jun 21, 2024

Štafeta Srbije u sastavu Velimir Stjepanović, Nikola Aćin, Justin Cevtkov i Andrej Barna ispisala je istoriju plivačkog sporta u Srbiji time što je po prvi put osvojila medalju na prvenstvu Evrope i to zlatnu medalju 🥇🥇🥇🥇
Čestitamo reprezentaciji Srbije a posebno najmlađem članu štafete našem Justinu koji je večeras u ovom timu postao šampion Evrope.
Plivački klub Novi Sad se zahvaljuje svima na velikoj podršci i navijanju tokom Evropskog prvenstva, posebno timu Reprezentacije Srbije, kao i podršci u trenažnom procesu za naš tim. Hvala @zugicsnezana ispred Plivačkog saveza Srbije, hvala @oksrbije na kontinuiranoj podršci mladim sportistima, hvala @bastadane ispred Pokrajinskog sekretarijata za sport i omladinu, hvala @ognjen_vuk ispred Grada Novog Sada.
Još jednom, bravo šampioni 💪.

PK „Novi Sad“