VESTI PK „NOVI SAD“

Letnje prvenstvo Vojvodine pioniri

jul 2, 2018

Pioniri PKNS prvaci Vojvodine

Na Letnjem prvenstvu Vojvodine u 50m bazenima, naši pioniri ponovili su uspeh od prošle godine i odbranili titulu ekipnih prvaka Vojvodine!

Posebne pohvale idu Tamari Stanić koja  je osvojila 4 ZLATNE medalje i BRONZU u štafeti. Pored nje u pojedinačnoj konkurenciji istakli su se Lav Putnik sa 2 ZLATNE i 1 SREBRNOM medaljom i SREBROM u štafeti, Marko Nanić Babić sa 1 SREBROM i Vanja Bjeković sa BRONZOM i BRONZOM u štafeti. U štafetnim trkama medalje su osvojili Lena Drk, Nika Antović, Nebojša Grgić, Vukašin Jovović i Strahinja Stančul.

Čestitke idu i trenerima Mariki Vargi, Dejani Vujatov, Aleksandru Kovačeviću, Slavku Pamučini i Aljoši Arlovu.

PK Novi Sad čestita svim pionirima na postignutim rezultatima i ostvarenom uspehu!