VESTI PK „NOVI SAD“

Otvoreno prvenstvo Vojvodine

jul 3, 2018

Otvoreno prvenstvo Vojvodine

Odličan nastup PK Novi Sad na Letnjem otvorenom prvenstvu Vojvodine. Osvojeno je 49 medalja u svim konkurencijama i to 15 zlatnih, 12 srebrnih i 22 bronzane. Juniori ekipno drugi, kadeti četvrti!

U apsolutnoj kategoriji medalje su za naš klub osvojili Jović Leontina, Jelena Stojadinović, Aleksa Bobar, Danilo Banjac i Đorđe Zečević. Kod juniora na postolju su se našli Anđela Jeličić, Marija Stanić, Tijana Blešić, Deana Dešić, Staša Pešić,Milica Zelić, Nikola Popadić, Đorđe Zečević, Strahinja Ćulum, Veselin Roganović, Balša Begović, Marko Ševo, Adrian Kevrešan, Branislav Zorkić. U kadetskoj konkurenciji okitili su se Katarina Sojević, Banjac Danilo, Savić Lazar, Reljin Vanja i Bubanja Relja. Odličja smo zaslužili i u 5 štafetnih trka.

Zasluge za dobre rezultate idu i trenerima Đorđu Agbabi, Ivanu Grujiću, Bojanju Markovljevu,  Slavku Pamučini i Aljoši Arlovu.

Na našoj facebook stranici će uskoro biti postavljen album fotografija sa oba dana Prvenstava Vojvodine.

PK Novi Sad čestita svim takmičarima na postignutim rezultatima!