VESTI PK „NOVI SAD“

Letnje prvenstvo države juniori i apsolutna kategorija

jul 22, 2018

Naši plivači završili su nastup na Letnjem prvenstvu Srbije koje se tokom ovog vikenda održalo u Kragujevcu. Veoma smo ponosni na ostvarene rezultate a pre svega na treće mesto u ekipnom plasmanu u juniorskoj kategoriji.

Aleksa Bobar i Djordje Zečević su nas obradovali sa zlatnim medaljama i medaljama u apsolutnoj kategoriji. Medalje u juniorskoj kategoriji osvojili su i Marija Stanić, Andjela Jeličić, Gabriela Beltrano i Dejana Dešić kod devojaka, dok su se kod momaka u juniorskoj kategoriji na pobedničkom postolju našli Zečević Djordje, Nikola Popadić i Mateja Smiljanić. Takodje moramo se zahvaliti i svim drugim plivačima našeg kluba koji su doprineli osvajanju velikog broja bodova za ekipni plasman a to su: Blešić Jovana, Jović Leontina, Pešić Staša, Simeunović Ivana, Zelić Milica, Begović Balša, Bjelić Petar, Ćulum Starhinja, Genovski Aleksa, Jović Dejan, Kevrešan Adrian, Obrić Dragan, Roganović Veselin, Ševo Marko i Zorkić Branislav.

Čestitke i trenerima na odličnim rezultatima!