VESTI PK „NOVI SAD“

Banja Luka open 2019.

maj 30, 2019

Banja Luka Open  

Naši plivači su bili redovni na pobedničkom postolju.

    Naš Đorđe Zečević ( 2 x zlato) je u Banja Luci isplivao 50m slobodnim stilom 24,44 normu za nastup na COMEN Kupu koji se održava krajem juna u Burgasu (Bugarska), kao i sjajan rezultat u trci na 100m slobodnim stilom 52,81 sa isplivanih 700 FINA bodova.   

    Posebno ističemo rekord mitinga koji je postavio Danilo Banjac u trci na 800m slobodnim stilom 8:41,59, taj rezultat je doprineo da Danilo bude proglašen za najboljeg mlađeg juniora (zbir tri rezultata – 3 x zlato) na takmičenju.

Takođe četitamo nosiocima medalja našim takmičarima:

  • Katarina Sojević – 1 x srebro, 1 x bronza
  • Milica Zelić – 1 x bronza
  • Mila Medić – 1 x bronza 
  • Vanja Murtin – 1 x srebro
  • Nikola Popadić – 1 x bronza 
  • Lav Putnik – 1 x srebro, 1 x bronza
  • Strahinja Stančul – 2 x bronza

Čestitke svim našim plivačima i trenerima!

PK“Novi Sad“