Termini Takmičenja

Grupa trenera Đorđa Agbabe

  • 26.01.2019. Kecskemét (Mađarska)
  • 24.02.2019. Bečej Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 15.03. – 17.03.2019. Beograd Otvoreno prvenstvo Srbije
  • 13.04 – 14.04.2019. Banja Luka (BIH) 22.april
  • MM „Banja Luka Open“ 25.05. – 26.05.2019
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 23.06.2019. Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 02.08. – 04.08.2019. Prvenstvo Srbije za juniore i apsolutna konkurencija

Grupa trenera Slavka Pamučine

  • 09.02.2019. Sombor 8. Polet Kup
  • 23.02.2019. Bečej Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 24.02.2019. Bečej Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 02.03. – 03.03.2019. Beograd 27. Ante Lambaša
  • 15.03. – 17.03.2019. Beograd Otvoreno prvenstvo Srbije
  • 30.03. – 31.03.2019. Prvenstvo Srbije za kadete
  • 05.04. – 07.04.2019. Beograd Velika nagrada 11. aprila
  • 13.04 – 14.04.2019. Banja Luka (BIH) 22. april
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 22.06.2019. Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 23.06.2019. Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 27.07. – 28.07.2019. Prvenstvo Srbije za kadete

Grupa trenera Ivana Grujića

  • 26.01.2019. Kecskemét (Mađarska)
  • 16.02. – 17.02.2019. Rijeka (Hrvatska) Viktorija
  • 24.02.2019. Bečej Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 15.03. – 17.03.2019. Beograd Otvoreno prvenstvo Srbije
  • 05.04. – 07.04.2019. Beograd Velika nagrada 11. aprila
  • 13.04.2019. Maribor (Slovenija) Pomlad
  • 27.04.2019. Vukovar (Hrvatska) Lima Kup
  • 18.05.2019. Vinkovci (Hrvatska) Sova kup
  • MM „Banja Luka Open“ 25.05. – 26.05.2019
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 23.06.2019. Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 02.08. – 04.08.2019. Prvenstvo Srbije za juniore i i apsolutna konkurencija

Grupa trenera Bojana Markovljeva

  • 09.02.2019. Sombor 8. Polet Kup
  • 17.02.2019. Sremska Mitrovica 11. Pikolo 100
  • 23.02.2019. Bečej Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 23.03. – 24.03.2019. Prvenstvo Srbije za pionire
  • 30.03. – 31.03.2019. Prvenstvo Srbije za kadete
  • 06.04.2019. Subotica Subotičkih 200 i više
  • 13.04.2019. Kikinda Prolećni kup Banata
  • 20.04.2019. Novi Sad Uskršnji miting
  • 27.04.2019. Subotica 3. Prozivka
  • 27.04.2019. Vukovar (Hrvatska) Lima Kup
  • 18.05.2019. Vinkovci (Hrvatska) Sova kup
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 22.06.2019. Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 29.06. – 30.06.2019. Prvenstvo Srbije za pionire
  • 27.07. – 28.07.2019. Prvenstvo Srbije za kadete

Grupa trenera Aleksandra Kovačevića

  • 24.02.2019. Bečej Otvoreno prvenstvo Vojvodine
  • 06.04.2019. Subotica Subotičkih 200 i više
  • 27.04.2019. Subotica 3. Prozivka
  • 18.05.2019. Vinkovci (Hrvatska) Sova kup
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 23.06.2019. Otvoreno prvenstvo Vojvodine

Grupe trenera Dejane Vujatov i Vladimira Cvejića

  • 23.02.2019. Bečej Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 23.03. – 24.03.2019. Prvenstvo Srbije za pionire
  • 06.04.2019. Subotica Subotičkih 200 i više
  • 20.04.2019. Novi Sad Uskršnji miting.
  • 27.04.2019. Subotica 3. Prozivka
  • 01.06.2019. Novi Sad Zmaj
  • 22.06.2019. Prvenstvo Vojvodine za kadete i pionire
  • 29.06. – 30.06.2019. Prvenstvo Srbije za pionire
error: Autorska prava. STOP!