Takmičari i Predtakmičari

RASPORED TRENINGA U PLIVAČKOM KLUBU NOVI SAD

Škola plivanja i predtakmičarske grupe

Koordinator škole plivanja trener Igor Bežanović

Prvi termin Spens 17:00 – 17:45 h.
Drugi termin Spens 18:00 – 18:45 h.
Treći termin Spens 19:00 – 19:45 h.
Četvrti termin Spens 20:00 – 20:45; Petkom 19:45 – 20:30 h.

Đorđe Agbaba (seniori i juniori Ž 2006+, M 2005+)

Termini grupe trenera:

Pre podne: 7:30 – 9:00 h. Spens

Posle podne: 17:00 – 19:00 h. Klisa

Trening subotom: 07:00 – 9:00 h. Klisa

Ivan Grujić (seniori i juniori Ž 2006+, M 2005+)

Termini grupe trenera:

Pre podne: ponedeljak, sreda i petak 07:00 – 8:30 h. Klisa

Pre podne: utorak i četvratak 07:30 – 9:00 h. Spens

Posle podne: 15:00 – 17:00 h. Klisa

Trening subotom: 07:00 – 9:00 h. Spens

Slavko Pamučina (kadeti Ž 2007/08, M 2006/07)

Termini grupe trenera:

Pre podne: ponedeljak, sreda i petak 08:30 – 10:00 h. Klisa

Pre podne: utorak i četvratak 08:00 – 10:00 h. Klisa

Posle podne: 15:00 – 16:30 h. Spens

Trening subotom: 07:00 – 9:00 h. Spens

Bojan Markovljev (pioniri Ž 2009/10, M 2008/09)

Termini grupe trenera:

Pre podne: 09:00 – 10:30 h. Spens

Posle podne: 15:00 – 16:30 h. Spens

Bez treninga subotom tokom jeseni

Igor Bežanović i Vladimir Cvejić (predtakmičari)

Termini grupe trenera:

Posle podne: 19:00 – 20:30 h. Spens

Trening na suvom: 20:30 – 20:45 h. Spens

Vladimir Cvejić i Aleksandar Kovačević (rekrativna grupa)

Termini grupe trenera:

Pre podne: ponedeljak, sreda i petak 08:00 – 09:00 Spens

Posle podne: ponedeljak, sreda, petak 17:00 – 18:00 h. Spens

Vikend škola plivanja (od oktobra 2019)

Koordinator škole plivanja trener Igor Bežanović

Subota: 08:00 – 09:00 Spens
Nedelja: 11:00 – 12:00 Spens

Raspored plivača u takmičarskim grupama

Grupa trenera Đorđa Agbabe

Devojčice 2006.god. i stariji Dečaci 2005. god. i stariji Plivači koji ispunjavaju rezultatski uslov od 13 Rudolfovih bodova u periodu od 1.1.2019. do 20.8.2019.

Termini treninga:

Pre podne: 07:3008:30 h. Spens
Posle podne: 17:0019:00 h. Klisa

Subota 7:00 – 9:00 h. Klisa

Grupa trenera Ivana Grujića

Devojčice 2006.god. i stariji Dečaci 2005.god. i stariji Plivači koji ne budu uspeli da se prilagode na trenažni proces grupe biće preusmereni u grupu trenera Vladimira Cvejića sa jutarnjim i popodnevnim terminima na Spensu­‐u.

Termini treninga:

Pre podne: ponedeljak, sreda, petak 07:0008:30 h. Klisa

Pre podne: utorak, četvratak 07:309:00 h. Spens

Posle podne: 15:00 ­- 17:00 h. Klisa
Subota: 7:009:00 h. Spens

Grupa trenera Slavka Pamučine

Devojčice 2007. i 2008.god. Dečaci 2006. i 2007.god.

Termini treninga:

Pre podne:ponedeljak, sreda, petak: 08:3010:00 h. Klisa

Pre podne:uotorak, četvratak: 08:0010:00 h. Klisa

Posle podne: 15:0016:30 h. Spens
Subota: 07:00 ­- 09:00 h. Spens

Grupa trenera Bojana Markovljeva

Devojčice 2009. i 2010.god. Dečaci 2008. i 2009.god.

Termini treninga:

Pre podne: 09:00 – 10:30 h. Spens
Posle podne: 15:00 – 16:30 h. Spens

Kontakt

Možete nas kontaktirati E-mailom. Pitajte nas i mi ćemo vam se u što kraćem roku javiti.

Dokumenti

Dokumenti i svi pravilnici koji se nalaze na sajtu plivačkog kluba Novi Sad.

Upis u Klub

Online upitnik na vaš zahtev za upis u klub PK „Novi Sad“.

Vesti

Sve vesti vezano za takmičare i održana takmičenja na jednom mestu.

Postani naš takmičar

 

Sutjeska 2,

Novi Sad 21000

+381 21 426 444

[email protected]

[email protected]