Takmičari

RASPORED TRENINGA TAKMIČARSKIH GRUPA

Takmičarska grupa trenera Đorđa Agbabe:

Jutarnji trening: 07:30 SPENS

Posle podnevni trening: 17:00 Klisa

Trening subotom: 07:00 Klisa

Takmičarska grupa trenera Ivana Grujića:

Jutarnji trening: Ponedeljak, sreda i petak 07:30 SPENS; Utorak i četvrtak 07:00 Klisa

Posle podnevni trening: 15:00 Klisa

Trening subotom: 07:00 SPENS

Takmičarska grupa trenera Slavka Pamučine:

Jutarnji trening: Ponedeljak, sreda i petak 08:00 Klisa; Utorak i četvrtak 07:30 SPENS

Posle podnevni trening: 15:00 SPENS

Trening subotom: 07:00 SPENS

Takmičarska grupa trenera Bojana Markovljeva:

Jutarnji trening: 09:00 SPENS

Posle podnevni trening: 15:00 SPENS

Takmičarsko-rekreativna grupa trenera Aleksandra Kovačevića:

Jutarnji trening: 09:00 SPENS

Posle podnevni trening: 15:00 SPENS

Podela takmičara po grupama

Đorđe Agbaba

Aleksa Bobar 1999.
Đorđe Zečević 2003.
Nikola Popadić 2003.
Strahinja Ćulum 2003.
Danilo Banjac 2004.

Ivan Grujić

Jelena Stojadinović 1999.
Leontina Jović 2000.
Jovana Blešić 2000.
Anđela Jeličić 2002.
Staša Pešić 2003.
Valentina Prpa 2004.
Dejana Dešić 2004.
Milica Zelić 2004.
Stevan Nakić 1993.
Sekul Sekulović 1997.
Aleksandar Đorđević 1998.
Marko Ševo 2001.
Branislav Zorkić 2001.
Ivan Kršev 2002.
Veselin Roganović 2003.
Balša Begović 2003.
Adrian Kevrešan 2003.
Staša Grković 2004.
Sonja Milošević 2003.

Slavko Pamučina

Vanja Reljin 2005.
Relja Bubanja 2005.
Aleksa Vučetić 2005.
Lav Putnik 2006.
Marko Nanić Babić 2006.
Nebojša Grgić 2006.
Mihajlo Sladojević 2006.
Andrej Bujas 2006.
Marko Zubić 2006.
Martin Obradović 2006.
Filip Gubačko 2006.
Dimitrije Čabrajac 2006.
Aleksa Stevanović 2006.
Nikolina Jeličić 2005.
Tara Bogdanić 2005.
Katarina Sojević 2006.
Anja Ašonja 2006.
Tijana Maksović 2006.
Elena Pećanin 2006.
Alisa Kulić 2006.
Dunja Gruhonjić 2006.
Tamara Stanić 2007.
Nastasja Durutović 2006.

Bojan Markovljev

Strahinja Stančul 2007.
Vukašin Jovović 2007.
Ognjen Roganović 2007.
Damjan Divjakinja 2007.
Kosta Sajenković 2007.
Petar Vujinović 2007.
Luka Sretenović 2007.
Luka Prijić 2007.
Sava Petković 2007.
Danilo Radović 2007.
Strahinja Rašeta 2007.
Nemanja Rašković 2007.
Nikon Bodlović 2008.
Miloš Đuričić 2008.
Dejan Kurbalija 2008.
Vanja Bjeković 2008.
Tinja Groško 2008.
Lena Jović 2008.
Mia Banjac 2008.
Jovana Zelić 2008.
Nika Antović 2008.
Danica Džaleta 2008.
Jovana Veselinović 2008.
Iskra Jakovljev 2008.
Maša Spasić 2008.

Aleksandar Kovačević

Savina Marković 1999.
Aleksandra Peković 2000.
Tijana Blešić 2002.
Ivana Simeunović 2003.
Teodora Bujas 2003.
Galina Kolar 2003.
Nastasija Božović 2003.
Saša Serafimovski 1997.
Dragan Obrić 2000.
Nikola Vlašić 2002.
Lazar Savić 2004.

Termini Takmičenja

Grupa trenera Đorđa Agbabe

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Grand Prix – Kup Zrenjanina, Zrenjanin, 01.11. – 04.11.2018.
  • Zimsko prvenstvo Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji – Zrenjanin, 14.12. – 16.12.2018.
  • Scitec Swim Cup – Győr (Mađarska), 19.12. – 22.12.2018

Grupa trenera Slavka Pamučine

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Grand Prix – Kup Zrenjanina – Zrenjanin, 01.11. – 04.11.2018.
  • Zimsko prvenstvo Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji – Zrenjanin, 14.12. – 16.12.2018.
  • Sveti Nikola – Niš, 22.12. – 23.12.2018.

Grupa trenera Ivana Grujića

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Grand Prix – Kup Zrenjanina – Zrenjanin, 01.11. – 04.11.2018.
  • Zimsko prvenstvo Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji – Zrenjanin, 14.12. – 16.12.2018.
  • Scitec Swim Cup – Győr (Mađarska), 19.12. – 22.12.2018.

Grupa trenera Bojana Markovljeva

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Mlade nade – Kikinda, 10.11.2018.
  • Kup Pančeva – Pančevo, 24.11.2018.
  • Bečejska zvezda – Bečej, 08.12.2018.
  • Deda Mraz – Novi Sad, 22.12.2018.

Grupa trenera Aleksandra Kovačevića

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Grand Prix – Kup Zrenjanina – Zrenjanin, 01.11. – 04.11.2018.
  • Kup Pančeva – Pančevo, 24.11.2018.
  • Feniks – Sombor, 05.12.2018.
  • Zimsko prvenstvo Srbije za juniore i u apsolutnoj konkurenciji – Zrenjanin, 14.12. – 16.12.2018.

Grupe trenera Dejane Vujatov i Vladimira Cvejića

  • Poletarac – Novi Sad, 27.10.2018.
  • Kup Pančeva – Pančevo, 24.11.2018.
  • Bečejska zvezda – Bečej, 08.12.2018.
  • Deda Mraz – Novi Sad, 22.12.2018.

Kontakt

Možete nas kontaktirati Emailom. Pitajte nas i mi ćemo vam se u što kraćem roku javiti.

Dokumenti

Dokumenti i svi pravilnici koji se nalaze na sajtu plivačkog kluba Novi Sad.

Upis u Klub

Upitnik na vaš zahtev za upis u klub PK „Novi Sad“.

Informacije

Sve nove informacije i obaveštenja možete da nađete na jednom mestu.

Postani naš takmičar  

Sutjeska 2,

Novi Sad 21000

+381 21 426 444

kancelarijapkns@gmail.com

kancelarija@pknovisad.rs