OBAVEŠTENJE PK „NOVI SAD“

VAŽNO OBAVEŠTENJE

mar 16, 2020

Zbog uvođenja vanrednog stanja na teritoriji cele Republike Srbije kao i preporuka nadležnih ustanova da se zabrane okupljanja u zatvorenom prostoru i smanji interakcija između ljudi, Plivački klub Novi Sad do daljnjeg otkazuje sve planirane trenažne aktivnosti.
Želimo svim našim članovima da sugerišemo da se maksimalno pridržavaju preporuka nadležnih ustanova kako bi se širenje virusa COVID-19 što pre zaustavilo.
Nadamo se da će se epidemiološka situacija u celom svetu uskoro normalizovati te da ćemo se svi što pre vratiti uobičajenim aktivnostima. Do tada, našim članovima želimo da budu zdravi, da održavaju sportsku formu koliko su u mogućnosti, te da višak slobodnog vremena iskoriste za kreativne aktivnosti.
Srdačan pozdrav,

PK „Novi Sad“!